Logo Consorci de la Costa Brava - Anar a l'inici
Zona Nord Zona Centre Zona Sud
Per municipis>>  

Abastament en alta a la Costa Brava Centre

  Fitxa   Resum anual   Detall mesos   Anàlisis  
Volums subministrats als municipis de la Costa Brava Centre (en milers de m3)
Caldes de Malavella                                          2012: 55,377 m3 2013: 105,740 m3 2014: 179,835 m3 2015: 359,034 m3 2016: 415,568 m3 2017: 452,790 m3  
Calonge    1993: 497,465 m3 1994: 788,967 m3 1995: 800,832 m3 1996: 815,913 m3 1997: 817,472 m3 1998: 812,199 m3 1999: 817,750 m3 2000: 947,957 m3 2001: 949,288 m3 2002: 830,268 m3 2003: 831,422 m3 2004: 820,210 m3 2005: 909,476 m3 2006: 1,041,301 m3 2007: 900,440 m3 2008: 780,088 m3 2009: 1,052,565 m3 2010: 915,416 m3 2011: 779,207 m3 2012: 919,236 m3 2013: 672,648 m3 2014: 651,003 m3 2015: 903,502 m3 2016: 1,234,741 m3 2017: 1,345,268 m3  
Cassà de la Selva      1994: 60,659 m3 1995: 72,728 m3 1996: 76,602 m3 1997: 97,027 m3 1998: 81,791 m3 1999: 78,162 m3 2000: 175,166 m3 2001: 217,268 m3 2002: 278,911 m3 2003: 205,551 m3 2004: 202,360 m3 2005: 209,502 m3 2006: 246,441 m3 2007: 270,048 m3 2008: 321,324 m3 2009: 200,545 m3 2010: 195,795 m3 2011: 199,524 m3 2012: 200,700 m3 2013: 196,030 m3 2014: 212,106 m3 2015: 232,960 m3 2016: 415,457 m3 2017: 458,802 m3  
Castell - Platja d'Aro    1993: 753,976 m3 1994: 1,088,970 m3 1995: 1,083,327 m3 1996: 1,113,616 m3 1997: 1,128,601 m3 1998: 1,228,053 m3 1999: 1,314,596 m3 2000: 1,586,496 m3 2001: 1,632,649 m3 2002: 1,557,972 m3 2003: 1,672,781 m3 2004: 1,743,217 m3 2005: 1,643,768 m3 2006: 1,662,184 m3 2007: 1,739,445 m3 2008: 1,650,505 m3 2009: 1,771,981 m3 2010: 1,511,138 m3 2011: 1,661,666 m3 2012: 1,713,049 m3 2013: 1,777,144 m3 2014: 1,727,424 m3 2015: 1,789,754 m3 2016: 1,836,953 m3 2017: 1,888,196 m3  
Llagostera      1994: 31,375 m3 1995: 118,010 m3 1996: 121,857 m3 1997: 123,818 m3 1998: 121,563 m3 1999: 142,432 m3 2000: 121,258 m3 2001: 121,771 m3 2002: 121,915 m3 2003: 133,274 m3 2004: 125,210 m3 2005: 121,402 m3 2006: 123,518 m3 2007: 121,710 m3 2008: 155,992 m3 2009: 123,426 m3 2010: 110,017 m3 2011: 171,300 m3 2012: 147,487 m3 2013: 187,628 m3 2014: 216,590 m3 2015: 278,879 m3 2016: 411,823 m3 2017: 420,833 m3  
Llambilles        1995: 1,770 m3 1996: 7,432 m3 1997: 14,169 m3 1998: 16,220 m3 1999: 14,170 m3 2000: 17,670 m3 2001: 22,269 m3 2002: 22,330 m3 2003: 37,304 m3 2004: 41,185 m3 2005: 55,612 m3 2006: 77,358 m3 2007: 73,426 m3 2008: 58,010 m3 2009: 61,284 m3 2010: 49,756 m3 2011: 57,877 m3 2012: 61,290 m3 2013: 55,399 m3 2014: 57,137 m3 2015: 55,751 m3 2016: 58,324 m3 2017: 58,244 m3  
Mancomunitat de l'Onyar                                  2008: 169,054 m3 2009: 183,414 m3 2010: 146,140 m3 2011: 152,901 m3 2012: 142,011 m3 2013: 134,522 m3 2014: 166,098 m3 2015: 217,964 m3 2016: 198,625 m3 2017: 250,965 m3  
Mancomunitat de Palafrugell                                          2012: 33,294 m3   2014: 9,261 m3   2016: 6,790 m3 2017: 188,738 m3  
Palamós    1993: 229,389 m3 1994: 345,000 m3 1995: 348,140 m3 1996: 356,688 m3 1997: 351,976 m3 1998: 364,675 m3 1999: 355,748 m3 2000: 387,032 m3 2001: 355,800 m3 2002: 353,189 m3 2003: 378,099 m3 2004: 371,787 m3 2005: 547,848 m3 2006: 798,963 m3 2007: 578,950 m3 2008: 425,605 m3 2009: 368,562 m3 2010: 598,056 m3 2011: 454,495 m3 2012: 527,635 m3 2013: 383,807 m3 2014: 450,170 m3 2015: 383,260 m3 2016: 496,946 m3 2017: 594,525 m3  
Quart                      2002: 91,687 m3                                
Recàrrega Ridaura                  2000: 256,589 m3 2001: 79,583 m3                                  
Santa Cristina d'Aro    1993: 136,044 m3 1994: 227,502 m3 1995: 183,896 m3 1996: 191,748 m3 1997: 194,967 m3 1998: 191,191 m3 1999: 191,548 m3 2000: 260,703 m3 2001: 532,671 m3 2002: 495,710 m3 2003: 468,769 m3 2004: 399,307 m3 2005: 474,012 m3 2006: 432,811 m3 2007: 446,697 m3 2008: 350,539 m3 2009: 307,491 m3 2010: 261,433 m3 2011: 262,774 m3 2012: 271,664 m3 2013: 243,429 m3 2014: 316,938 m3 2015: 316,171 m3 2016: 407,883 m3 2017: 318,687 m3  
St. Feliu de Guíxols    1993: 322,299 m3 1994: 404,968 m3 1995: 414,878 m3 1996: 424,923 m3 1997: 538,979 m3 1998: 540,389 m3 1999: 982,458 m3 2000: 1,516,564 m3 2001: 2,472,942 m3 2002: 2,476,934 m3 2003: 2,471,338 m3 2004: 2,722,124 m3 2005: 3,069,484 m3 2006: 2,961,509 m3 2007: 2,640,044 m3 2008: 2,288,391 m3 2009: 2,588,344 m3 2010: 2,418,261 m3 2011: 2,544,094 m3 2012: 2,625,090 m3 2013: 2,570,158 m3 2014: 2,442,154 m3 2015: 2,560,923 m3 2016: 2,611,170 m3 2017: 2,768,528 m3  
Vall-llobrega                                                    2017: 26,790 m3  
Vidreres                                              2014: 84,689 m3 2015: 252,678 m3 2016: 292,411 m3 2017: 372,833 m3  
Any ->  93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072008
Caldes de Malavella ----------------
Calonge 4977898018168178128189489498308318209091.041900780
Cassà de la Selva -617377978278175217279206202210246270321
Castell - Platja d'Aro 7541.0891.0831.1141.1291.2281.3151.5861.6331.5581.6731.7431.6441.6621.7391.651
Llagostera -31118122124122142121122122133125121124122156
Llambilles --27141614182222374156777358
Mancomunitat de l'Onyar ---------------169
Mancomunitat de Palafrugell ----------------
Palamós 229345348357352365356387356353378372548799579426
Quart ---------92------
Recàrrega Ridaura -------25780-------
Santa Cristina d'Aro 136228184192195191192261533496469399474433447351
St. Feliu de Guíxols 3224054154255395409821.5172.4732.4772.4712.7223.0692.9622.6402.288
Vall-llobrega ----------------
Vidreres ----------------
TOTALS1.9392.9473.0243.1093.2673.3563.8975.2696.3846.2296.1996.4257.0317.3446.7716.200

  2009201020112012201320142015201620172018
Caldes de Malavella ---55106180359416453-
Calonge 1.0539157799196736519041.2351.345-
Cassà de la Selva 201196200201196212233415459-
Castell - Platja d'Aro 1.7721.5111.6621.7131.7771.7271.7901.8371.888-
Llagostera 123110171147188217279412421-
Llambilles 615058615557565858-
Mancomunitat de l'Onyar 183146153142135166218199251-
Mancomunitat de Palafrugell ---33-9-7189-
Palamós 369598454528384450383497595-
Quart -------00-
Recàrrega Ridaura -------00-
Santa Cristina d'Aro 307261263272243317316408319-
St. Feliu de Guíxols 2.5882.4182.5442.6252.5702.4422.5612.6112.769-
Vall-llobrega --------27-
Vidreres -----85253292373-
TOTALS6.6586.2066.2846.6976.3276.5137.3518.3879.1450
 
© 2018 Consorci Costa Brava · Pl. Josep Pla, 4 3r 1a · 17001 Girona · Tel. +34 972 201 467 Fax +34 972 222 726 info@ccbgi.org · e.FACT
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació · Avís legal